לחיפוש מתקדם

איך לבחור רכב משפחתי

בחירת רכב משפחתי יכולה להיות לא פשוטה: הוא חייב להיות גדול מספיק – אבל לא גדול מדי – בטוח, חסכוני בדלק וגם יפה. איך משלבים בין כל אלה בצורה נכונה וטובה?

בחירת הרכב המשפחתי שלכם חייבת להיות פרקטית: האוטו צריך להיות כזה שתוכלו להביא בו את הילדים לחוגים ולבית הספר בכל בוקר באופן אמין ובטוח.

המכונית צריכה להיות גדולה מספיק בשביל כולם ובשביל המטען המשפחתי, אבל לא כזו שתסבך אתכם במציאת חניה.

יונדאי i30 קונים בגלי ליסינג
יונדאי i30 – מרווח פנימי משובח!

נניח שנכנסתם לחברת ליסינג שיש לה למכירה רכב יד שניה. המבחר גדול – ממכוניות קטנות ועד משפחתיות גדולות: איך בוחרים ברכב המתאים?

  • טיפ ראשון: אם יש לכם ילדים קטנים מאוד, כלל טוב הוא לקחת את הילדים או לפחות את מושב הבטיחות שלהם לחברת ליסינג עם מחלקת מכירת רכב, ולראות איך הילדים והמושבים שלהם מסתדרים במכוניות שונות. מידות רכב גדולות נראות לעיתים טוב על הנייר, אבל פחות, במציאות.

בחרו בסוג המכונית, לדוגמא האצ'בק, סלון, מיניוואן או SUV.

האצ'בק, או כל מכונית שאנחנו מכנים "חמש דלתות", מספקות לרוב מרחב אחסון מעולה, הן יעילות וחסכוניות וכיום גם מאובזרות מאוד. החיסרון שלהן הוא במרחב הפנימי לנוסעים, שהוא לרוב קטן יותר.

מיניוואנים מספקים הרבה יותר מרחב, אבל הם פחות חסכוניים בדלק וגם דורשים יותר מקום חניה.

רכבי סלון משפחתיים גדולים יותר מ'חמש דלתות' אבל הם פחות נוחים בהעמסה ומספקים פחות מרחב למטען.

ג'יפונים ורכבי שטח הם פחות חסכוניים בדלק, יקרים באחזקה וגם לא מאוד נוחים לילדים קטנים, שצריכים לטפס כדי להגיע למושב שלהם.

טויוטה קורולה קונים בגלי ליסינג
טויוטה קורולה: משפחתית יעילה ובטוחה ששומרת על ערכה.

בחירת אביזרים

ברור שתרצו לקנות את הרכב המאובזר ביותר שאתם יכולים: מחיבורי בלוטות' ו- USB ועד מסכי מגע עם ניווט מובנה, אבל הרבה יותר חשוב הוא האבזור הבטיחותי של הרכב: ודאו שאתם מקבלים את המקסימום האפשרי גם מבחינה זו, במיוחד בכל מה שקשור בילדים.

בטיחות

מבין כל המכוניות למכירה, חפשו רכב בעל ציוני   Euro NCAP גבוהים ככל האפשר, במיוחד לגבי ילדים והולכי רגל.

חיסכון בדלק

אם אתם נוסעים הרבה, מעל 30,000 ק"מ בשנה, רכב דיזל יהיה בחירה טובה. זאת, במיוחד אם יש תחנת דלק זולה בקרבת מקום המגורים או העבודה שלכם. אחרת, מומלץ לבחור רכב היברידי או רכב חסכוני אחר. בחרו ברכב שצריכת הדלק שלו נמוכה בעיקר בעיר, שם יהיו רוב הנסיעות שלכם.

לקניית רכב משפחתי יד שנייה, עם תיעוד וגילוי נאות ועם האחריות שמגיעה לכם, פנו עוד היום לגלי ליסינג.

התקשרו 2664* ואחד מיועצי המכירות שלנו ישמח לעמוד לרשותכם ולסייע לכם לבחור את הרכב המשפחתי הבא שלכם.

שינוי גודל פונט
שנה ניגודיות