לחיפוש מתקדם

5 דגשים לביצוע עסקת ליסינג תפעולי פרטי מוצלחת

עסקת ליסינג תפעולי פרטי בגלי ליסינג היא תמיד עסקה מוצלחת. איך זה? כי ביססנו אותה על הדברים שחשובים ללקוחות שלנו, ואותם למדנו במשך השנים.

בכל עסקת ליסינג תפעולי פרטי קיימים כמה דברים שיש לשים עליהם דגש. הנה חמישה מהדברים הללו, ומה שמבדל את 'גלי ליסינג' מחברות אחרות בתחום.

מתשלומים ועד ביטוח – דגשים לעסקת ליסינג תפעולי פרטי

הראשון הוא שאלת התשלומים – מהתשלום הראשון, דרך התשלומים החודשיים ועד לתשלום האחרון על הרכב או השלמת העסקה.

כדאי תמיד לבדוק מה גובה התשלום הראשון שבו אתם יכולים לעמוד, ולצפות גם לסוף הדרך – לתשלום האחרון או השלמת הקניה. חשוב עם זאת לא פחות, לבחון את התשלומים החודשיים.

בעסקת ליסינג תפעולי פרטי בגלי ליסינג, למשל, התשלומים האלה כוללים את כל מרכיבי תחזוקת הרכב, ביטוח, טסט שנתי, תשלום לטיפולים למוסך. בעסקה לפרטיים, התשלומים נמוכים יותר מאלה שחברות משלמות, כיון שהלקוח הוא זה שדואג לשינוע הרכב לטיפולים, דבר שמקטין עלויות.

האם המכונית שמציעים לנו אכן מתאימה לצרכינו?

חשוב מאוד לא להתפתות למכונית או דגם שאין בו צורך: התאמה אישית, כמו זו שמציעה 'גלי ליסינג' היא הדבר הטוב ביותר שאפשר לשאוף אליו: בצורה כזו מקבלים רכב שמתאים באמת לצורך היום-יומי שלנו ובתקציב הטוב ביותר. בהקשר זה כדאי גם לדעת שעסקת ליסינג תפעולי פרטי מתאימה ללקוח פרטי, לעצמאים ולבעלי מקצועות חופשיים שנוסעים עד 20,000 ק"מ בשנה.

מי נותן שירות לרכב ומה המוניטין שלהם?

גלי ליסינג היא חברה ותיקה עם ניסיון של 35 שנים ומוניטין מצוין. אצלנו צוות העובדים ותיק ומעניק שרות ויחס אישי, שלא תמיד אפשר לקבל בחברה גדולה, שבה תחלופת העובדים רבה או שאין בה מקום להיכרות אישית עם הלקוח.

מי מבטח את המכונית – וכיצד?

גלי ליסינג מבטחת את המכונית בתעריף שאדם פרטי לא יכול לקבל. דבר זה מוזיל מאוד את העסקה, בסופו של דבר. בנוסף, נהגים חדשים וצעירים רשאים לנהוג ברכב בעסקת "ליסינג תפעולי פרטי" וזאת בתשלום מופחת של 69 ₪ לחודש בלבד. השוו למשל את עלות כל קילומטר בביטוח פרטי (1 ש"ח או יותר).

מה קורה באירוע ביטוחי או תאונה, חלילה?

בגלי ליסינג הלקוח מקבל רכב חליפי באופן מיידי ללא בירוקרטיה וכל הטיפול ברכב הוא באחריות גלי ליסינג. אין צורך לרוץ למוסך, להתדיין עם שמאים או מוסכניקים והכול נסגר במהירות רבה והתיקונים הם באיכות הגבוהה ביותר האפשרית.

ודבר אחרון שכדאי לזכור: מכיוון שירידת הערך של הרכבים גדלה משנה לשנה ובהתחשב בצורך בריתוק הון עצמי רב אם קונים רכב חדש במימון עצמי, עסקת ליסינג עדיפה על פני רכישת רכב חדש במזומן או בהלוואה.

מתעניינים בעסקת ליסינג תפעולי פרטי? צרו איתנו קשר עוד היום. לפרטים נוספים ולהתרשמות ממגוון דגמי הרכבים גלשו לדף ליסינג תפעולי פרטי.

שינוי גודל פונט
שנה ניגודיות