לחיפוש מתקדם

הונדה סיוויק: בולטת בשוּק

אחד ממותגי הרכב הוותיקים והמצליחים ביותר בכל הזמנים הוא ההונדה סיוויק; נציגה ממש מכובדת, של יצרנית הרכב היפנית הגדולה.

הסיוויק – מכונית משפחתית שבשנת 2017 הגיע לישראל הדור העשירי שלה – נחשבת לאחת המכוניות האמינות בקטגוריה.

הונדה סיוויק: עיצוב ומראה

היא אולי בעלת תדמית שמרנית, אבל האמת היא שהעיצוב שלה – במיוחד בשנים האחרונות, רחוק מלהיות שמרני: בהתאם לגרסא שלה: להאצ'בק, למשל יש עיצוב 'חד', שיש אפילו מי שיקראו לו קצת "רובוטריקי", עם חלק אחורי משופע כנפיים, ספויילר ופנסים אחוריים מושכי מבטים. הטורר – הגרסא הארוכה של הסיוויק – נחשב ובצדק, לאד מהיפים בסוגו, עם חלק אחורי מעניין, בעיצוב מדויק ויפה.

חזית הרכב גם היא בולטת בשוק השמרן לרוב של המשפחתיות, עם פנסים קדמיים משוכים לאחור, מכסה מנוע משופע ועוד.

הונדה סיוויק בגלי ליסינג
הונדה סיוויק בגלי ליסינג: נחטפות כמו לחמניות טריות

מה עוד טוב בהונדה סיוויק?

בהתנהגות הכביש שלה הסיוויק מזכירה קצת יותר רכבים אירופיים, מאשר רכבים יפניים, כדוגמת הקורולה – מתחרה ישירה שלה. גם בכבישים הלא-כל-כך-טובים של ישראל, הסיוויק נשארת סלחנית, יציבה לנהיגה.

בגרסת הסדאן מרווח הנוסעים טוב, אפילו מצוין – והתמיכה מהמושבים מעולה. ההצ'בק קצת קומפקטי יותר, וכך גם המרווחים לנוסעים.

מבחינת העיצוב הפנימי, כאן יש מי שיאהבו אותו מאוד – לעומת מי שלא: הונדה מייצרים מכוניות באבזור יחסית צנוע, ולא מתחנף, וגם בגרסאות החדשות של הרכב, הוא יחסית כזה. אם אתם בעניין של אלגנטיות מאופקת – זה ללא ספק רכב שידבר אליכם.

 

נסיעה, מנועים והתנהגות כביש?

ההונדה היא מכונית משפחתית בעלת התנהגות כביש טובה ויציבות. אם אתם מחפשים מכונית מרוץ או מנוע טורבו חזק, זה לא באמת הרכב עבורכם. מה שכן, צריכת הדלק – במיוחד בהתחשב בכך שמדובר במנוע 1.8 ליטר בגרסאות של השנים האחרונות – סבירה ביותר. נסיעה רגועה תביא אתכם לצריכת דלק של כ- 15 ק"מ לליטר.

ולפני הסוף, כדאי לזכור את שוויה של הסיוויק בשוק הרכב יד שניה: היא בהחלט "סחירה", בהיותה אמינה ויציבה גם אחרי שנים ארוכות של שימוש על הכביש.

בהחלט יתרון, לרכב היפני הוותיק הזה, שלא מפסיק להפתיע ולחדש.

הונדה סיוויק? צרו קשר איתנו, בגלי ליסינג, טלפונית – 2664* – או באמצעות הטופס בדף הזה. יועצי הרכב ונציגי המכירות שלנו ישמחו להתאים לכם את הרכב הנכון לכם. מלאו את הטופס, ואנחנו נחזור אליכם בהקדם.

שינוי גודל פונט
שנה ניגודיות