לחיפוש מתקדם

עסקים קטנים, בינוניים ולעיתים גם עסקים גדולים, מחפשים פתרון זול יותר ומתאים יותר מליסינג תפעולי. הליסינג התפעולי כולל שירות מקיף ומלא, ושירות שכזה מייצר עלות, שלעיתים ניתן לחסוך.

אם חשוב לך למצוא פתרון חסכוני בתחום הרכב לעסק שלך, אינך רוצה להשקיע ברכישת רכב חדש, כי ההוצאה החד פעמית של הרכישה גבוהה, אבל עדיין ברצונך לחסוך – פתרון הליסינג המימוני בגלי ליסינג, יכול להיות פתרון מושלם עבורך.

בליסינג המימוני ניתן ליהנות מפריסת תשלומים רחבה, מתנאים מיוחדים במימון הרכב, לקבל הכרה במס על ההוצאה, בלי העלות הנוספת שקיימת בליסינג התפעולי עבור שירותים מפנקים.
ההוצאה המוכרת, אינה פוגעת בתזרים השוטף של העסק וכך הליסינג המימוני הפך להיות פתרון אידיאלי לעסקים קטנים ובינוניים. ישנם עסקים גדולים שבוחרים לשלב בין פתרונות הרכב הקיימים ולהתאים כל רכב לשיטה שהכי מתאימה, בהתאם לעובד שנוהג ברכב ולפונקציה שהוא משמש.

לעיתים, שילוב בין ליסינג תפעולי, השכרת רכב וליסינג מימוני יכול להיות פתרון יעיל, מוצלח וחסכוני בבניית צי הרכב של העסק שלך.

רכבים חדשים אינם דורשים טיפולים מיוחדים, לרוב יש בהם מינימום תקלות ובשנה הראשונה אף אינם נדרשים בביצוע המבחן השנתי. עסקים שיכולים לנהל בעצמם את צי הרכב שלהם, ולעיתים גם לא נדרשת לכך הקצאת כוח אדם, יכולים ליהנות מיתרונות הליסינג המימוני בחברת גלי ליסינג.

אפשרות נוספת, היא רכישת שירותים מסוימים בנפרד, בהתאם לצרכי העסק שלך. תחזוקה חלקית, טיפולים, העברת הרכב טסט ועוד.

רוצה לקבל פרטים נוספים על הליסינג המימוני, לגלות מה הפתרון שהכי נכון לעסק שלך ולהתייעץ עם המומחים של גלי ליסינג? מלא את פרטיך בטופס ונציג שלנו יחזור אליך בהקדם האפשרי.

נשמח לראותך בין לקוחותינו!

שינוי גודל פונט
שנה ניגודיות