לחיפוש מתקדם

מחפשים לקנות רכב? אחת השיטות לרכישת רכב יד שנייה או רכב חדש הינה שיטת הליסינג הפרטי.

עד כה, המושג ליסינג התחבר בעיקר עם ליסינג לעסקים, ופירושו היה, החכר של רכבים לעסקים, הזקוקים גם לשירותי תחזוקה וטיפול שוטף לצי הרכב שלהם.

שיטת ליסינג פרטי, הגיעה לישראל לפני מספר שנים, ורק בשנים האחרונות החלה לצבור תאוצה בקרב הציבור הרחב המחפש לרכוש או להחליף את הרכב.

הליסינג הפרטי הינו למעשה שיטת מימון לרכב, המאפשרת ללקוח לרכוש רכב, בהחזר חודשי נוח, המתאים לצרכיו.

 

ליסינג פרטי – איך זה עובד?

בדרך כלל הלקוח משלם מקדמה מסוימת, תשלום חודשי קבוע לתקופה של 36 חודשים (לעיתים יותר) ויתרת תשלום בסוף התקופה.

בתום התקופה (בד"כ לאחר 3 שנים), הלקוח מחליט האם ברצונו לשלם את היתרה, להחליף לרכב חדש יותר ("לגלגל את העסקה") או להחזיר את הרכב לחברת הליסינג.

כיום, ישנם מסלולי מימון מגוונים בכל הקשור למכירת רכב.

בחלק מעסקאות הליסינג הפרטי, הרכב נשאר בבעלות חברת הליסינג, ובתום התקופה, במידה והלקוח מחליט להשאיר את הרכב ולשלם את היתרה – הרכב עובר לבעלותו.

ישנן עסקאות ליסינג פרטי, בהן הרכב עובר לבעלות הלקוח בתחילת העסקה. וישנן עסקאות מימון, בהן הלקוח משלם מקדמה והחזר חודשי קבוע, ללא יתרה.

 

אנחנו בגלי ליסינג מבינים שרכישת הרכב צריכה להתבצע לפי הצרכים והיכולת הכלכלית שלך ומציעים לך מגוון מסלולי מימון לרכישת רכב, גם בשיטת הליסינג הפרטי.

שיטת זו מייצרת גמישות ביכולת שלך לקנות את הרכב, ע"י בחינה של גובה המקדמה, ההחזר החודשי ויתרת התשלום בסוף התקופה, בהתאמה מדויקת לצרכיך.

שיטת הליסינג הפרטי התחילה בענף הרכב רק בתחום מכירת רכב חדש, אבל מהר מאד, עסקאות ליסינג פרטי נעשו גם במכירת רכב יד שניה.

בגלי ליסינג, אנו מציעים לך מגוון רחב של מכוניות יד שניה למכירה, בשיטת הליסינג הפרטי ובמסלולי מימון נוספים, ייעוץ של סוכן מכירות רכב, שיתאים את הרכב והמימון שהכי מתאימים לצרכיך.

רוצה לשמוע פרטים נוספים? סוכני המכירות שלנו, ישמחו לשוחח איתך. יש למלא את הטופס ונחזור אליך בהקדם האפשרי.

שינוי גודל פונט
שנה ניגודיות