לחיפוש מתקדם

פתרון מצוין לרכישת ואחזקת רכב יד שנייה או רכב חדש הוא שיטת הליסינג התפעולי הפרטי.

בנוסף על ליסינג פרטי רגיל, גלי ליסינג שמחה להציע ללקוחותיה גם ליסינג תפעולי פרטי, שמבטיח ראש שקט בכל מה שקשור בטיפולים ותחזוקת הרכב: ההתייחסות למכונית – גם במגזר הפרטי – היא ממש כמו במגזר העסקי; כמו ליסינג לחברות ייטק ועסקים אחרים.

ליסינג תפעולי פרטי – איך זה עובד?

ליסינג פרטי, כמו ליסינג בכלל, מבוסס על כך שהלקוח בוחר את הרכב שמתאים לו, משלם מקדמה בגובה מסוים – 40% או 50% משווי הרכב למשל ומקבל את המכונית לידיו. את יתרת שווי הרכב הוא משלם למעשה בשני חלקים:

חלק אחד בתשלומים – 36 – 60 חודש, בהתאם לתנאי העסקה.

חלק שני בתום תקופת התשלומים. חלק זה יכול הלקוח להחליט אם הוא משלם (וכך רוכש בעלות מלאה על המכונית) או שהוא מעוניין להחליף את המכונית לרכב חדש יותר ("לגלגל את העסקה"). אפשרות נוספת היא להחזיר את הרכב לחברת הליסינג.  בכל מקרה, עסקת ליסינג מימוני טובה מתוכננת כך, ששווי השוק של הרכב בתום תקופת התשלומים יהיה גבוה – ולו במקצת – מגובה היתרה לתשלום.

במה שונה ליסינג מימוני פרטי מליסינג תפעולי פרטי?

בשיטה התפעולית, חברת הליסינג היא זו שאחראית על ביצוע כל הטיפולים ועל האחזקה של המכונית. בשיטה זו, הלקוח לא מבזבז זמן על לקיחת הרכב למוסך, למשל. הוא גם לא מממן את עלות הטיפולים באופן ישיר, את עלות הבטוח, חידושי הרישיון וכו'. הכול – כולל ביצוע הטסט השנתי – מבוצע על ידי חברת הליסינג.

גלי ליסינג מציעה מספר מסלולי ליסינג תפעולי פרטי, שכוללים גם שרות עד הבית, רכב חלופי, ועוד.

בגלי ליסינג יודעים ומעריכים את העובדה שרכישת הרכב צריכה להתבצע לפי הצרכים והיכולת הכלכלית של הלקוח. לכן אנחנו מציעים מגוון מסלולים לקניית מכונית, גם בשיטת הליסינג התפעולי הפרטי.

אנחנו מציעים מגוון גדול של דגמי מכוניות ממספר יצרנים רב.  לגלי ליסינג יש מענה לכל צורך ודגמים שמתאימים לכל מטרה וכיס. החשוב ביותר הוא שאנחנו מייעצים ומלווים את הלקוחות שלנו לא רק בתהליך הקנייה, אלא גם לכל אורך תקופת הליסינג.

 

רוצה לשמוע פרטים נוספים? סוכני המכירות שלנו, ישמחו לשוחח איתך. יש למלא את הטופס ונחזור אליך בהקדם האפשרי.

שינוי גודל פונט
שנה ניגודיות