לחיפוש מתקדם

גלי ליסינג פועלת בתחום הרכב מזה למעלה מ-30 שנה. החברה שלנו ותיקה ודוגלת תמיד באמינות ושקיפות לפני כל דבר אחר. אנו מעניקים את כל הפתרונות לרכב במקום אחד: מכירת רכב – רכבים יד שניה, רכבים חדשים, טרייד אין, ליסינג והשכרה לעסקים.

בימינו נדרשת מהעוסקים בענף הרכב התמחות ולמידה מתמשכת של מגוון תחומים בייחוד בתחום החוזים, המימון כמו גם השקעה בטכנולוגיה מתקדמת, זאת במטרה להצליח להעניק שירות מקצועי, יעיל, אמין ואיכותי ללקוח.

ההתמחות שלנו בבניית תמהיל חכם, בין אם מדובר בציי רכב לעסקים קטנים או בינוניים, ובין אם מדובר בלקוח פרטי שמעוניין לרכוש רכב.

כחלק מתפיסת שירות המציבה את הלקוח במרכז, ורצון לחבור לכל לקוח ולהעניק לו יחס אישי ומקצועי, בחרנו להישאר חברה קטנה, יעילה ומקצועית. כך, אנו מכירים כל לקוח באופן אישי , ויודעים להעניק לכל אחד ואחד פתרונות מדויקים ע״פ הצרכים שלו. ההכרות האישית עם הלקוחות, מאפשרת לנו להעניק שירות איכותי ומקצועי ברמה אחרת.

השילוב בין מומחיות ומקצוענות ותפיסת השירות שלנו, יצר מדיניות שירות ייחודית בענף הרכב. היכולת שלנו לחבור לכל לקוח ולהעניק לו את המוצר הנכון והמתאים ביותר לצרכיו, היא סוד ההצלחה שלנו, בזכותה אנו ממשיכים לפעול כבר למעלה מ-30 שנה.

עלינו מוטלת אחריות כבדה ושביעות הרצון של כל לקוח, בכל שלב בתהליך חשובה לנו מאד. 

 

 

אנו פועלים בשקיפות מלאה, ביושר והגינות כלפי לקוחותינו, כדי שהם יוכלו לנסוע בלב שקט ולהיות בטוחים שהם הגיעו למקום הנכון.

הלקוחות שלנו יודעים תמיד, שיש להם לאן לחזור.

שינוי גודל פונט
שנה ניגודיות