לחיפוש מתקדם

קונים רכב יד שנייה מחברת ליסינג? כך תבחרו נכון את חברת הליסינג

החלטתם לקנות רכב יד שנייה מחברת ליסינג? עשיתם החלטה נכונה. אבל איך תבחרו את חברת הליסינג המתאימה לכם ביותר? איך תדעו שאתם עושים עסקה שתהיה טובה לאורך זמן?

רכישת רכב יד שניה היא לא החלטה קלה, או כזו שאנחנו מקבלים בצורה מהירה, ללא היסוס, סקר שוק או התייעצויות עם חברים וקרובים.

טויוטה הברידית קונים רק בגלי ליסינג
רכב במצב מעולה – עם שרות מעולה

מעט מאוד אנשים קמים בוקר אחד, מחליטים שהם רוצים להחליף את הרכב, נכנסים לסוכנות או לחברת ליסינג, שמים את המפתחות וקונים אוטו אחר. רובנו שואלים, כאמור, מתייעצים ומתלבטים ובסוף בוחרים מכונית מדגם שנראה מתאים, משנתון נכון ובמחיר שבו אנחנו יכולים לעמוד.

עכשיו מתחיל החיפוש אחרי הרכב

"יד ראשונה מפרטי?" לא באמת. יש היום מעט מאוד מכוניות שהן אכן כאלה. רוב הרכבים למכירה בישראל הם רכבי ליסינג ורובם הם מכוניות שהוחזקו על ידי עובדי חברה, לאו דווקא על ידי אנשים פרטיים.

אחרי שהבנו את העניין הזה, אנחנו מתחילים לחפש מכוניות למכירה בין חברות הליסינג ואז באה השאלה "על מי לסמוך?"

חברה גדולה, שיש לה מבחר מכוניות יד שנייה גדול למכירה? אולי חברה קטנה, שאין לה דגמים או סוגים רבים, אבל אפשר אולי "ללחוץ עליה במחיר"?

בסופו של דבר, תתפלאו או שלא, רוב הקונים פשוט עוברים בכמה מגרשים, ולוקחים את הדיל הטוב ביותר שנראה להם. וזו – טעות.

בחירת חברת ליסינג לקניית רכב יד שנייה – חשובה לא פחות מבחירת דגם המכונית.

למה אנחנו אומרים את זה?

רכישת רכב היא סוג של חתונה קתולית: אין לך באמת אפשרות להתגרש ממי שמכר לך את הרכב, ובמיוחד לא כאשר מדובר במישהו שחייב לתת לך אחריות על הרכב, כמו סוחר מכוניות או חברת ליסינג.

חייבים להבין שאם קורה משהו חלילה, ויש אחריות שצריך לממש, אתם צריכים להיות בידיים טובות, אמינות ואפילו היינו אומרים – משפחתיות.

חברת ליסינג גדולה תציע לכם אולי מגוון גדול של מכוניות למכירה, מדגמים רבים, אבל בסופו של דבר אתם קונים רכב מדגם אחד, מסוים – את הרכב שלכם.

מצד שני, כאשר אתם קונים מחברה גדולה, אתם "עוד לקוח", ולא הרבה יותר מזה. אם משהו קורה או במידה ואתם רוצים משהו קצת מיוחד או שונה, אתם עלולים ללכת לאיבוד בין אנשי שרות לקוחות או מנהלי שרות שלגביהם אתם כמעט אלמוניים.

אנחנו, בגלי ליסינג, נהנים במידה רבה מכל העולמות: יש לנו מספר גדול של כלי רכב שונים למכירה, כאשר גם במידה ולקוח רוצה רכב מיוחד, יש לנו מה להציע לו.

מצד שני, גלי ליסינג היא חברה משפחתית, שרוצה לראות לקוחות מרוצים ולקוחות חוזרים, ובעינינו אין לקוחות אלמוניים: אנחנו שואפים לתת את השרות הטוב ביותר, לאורך זמן ובשיא ההגינות.

בגלי ליסינג מחלקת מכירת רכב עם מגוון רחב וייחודי של רכבים בשלל קטגוריות ומסלולי מימון אטקרקטייבים.
חייגו אלינו 2664 * או השאירו פרטים ונציג גלי ליסינג יחזור אליכם בהקדם

 

שינוי גודל פונט
שנה ניגודיות