לחיפוש מתקדם

רכב זו ההוצאה השנייה בגודלה במשפחה. אם החלטנו לשדרג את הרכב, רבים מאיתנו בוחרים למכור את הרכב הישן, ועל היתרה, מחפשים פתרונות מימון לרכב.

כיום, ישנם מסלולי מימון מגוונים, מימון חלקים או מימון מלא לרכב, בין אם מדובר בבנקים או גופי מימון חוץ בנקאיים. כשאנחנו מחליטים לקחת מימון כדאי לבדוק מספר נקודות חשובות:

  1. מה גובה הריבית שמציעים לנו בעסקת המימון לרכב? בדרך כלל מדובר בריבית פריים +…..וכאן נשאלת השאלה. "תרגמו" את הריבית המוצעת, לשקלים. כמה תשלמו על הריבית בעסקה, לעומת מחיר הרכב במזומן.
  2. תנהלו משא ומתן – אל תקבלו את ההצעה כפי שהיא. תמיד תנסו להתמקח ואז יתכן שתוכלו להשיג תנאים טובים יותר.
  3. תבדקו יותר מגוף מימון אחד – מדובר בבדיקה טלפונית או באינטרנט. יש גופי מימון שמציעים הלוואה לכל מטרה, יש מסלולי מימון מגוונים לרכב – רכב במימון מלא, 80% מהעסקה על הרכב או מימון לרכב עד סכום מסוים. אל תתעצלו ותחסכו.
  4. הכי חשוב! בידקו את ההחזר החודשי! – הדבר הכי חשוב, שלא "תחנקו" עם תשלומים שלא יאפשרו לכם לחיות. התשלום החודשי על הרכב, צריך להיות כזה שתוכלו לעמוד בו ולא ימנע מכם לצרוך דברים ביום יום.
  5. לקחת הלוואה לרכב מבנק או מגוף מימון חיצוני? שאלה חשובה. אם יש לכם הרבה הלוואות, או התחייבויות, או שאתם מעדיפים שלא יחסם לכם האובליגו (מסגרת האשראי), עדיף לקנות רכב במימון מלא או חלקי, מגוף מימון חיצוני. ישנם גופי מימון שמפרסמים "עד 100% מימון לרכב", שוב, תבדקו את גובה הריבית, כמות התשלומים ואת גובה ההחזר החודשי.
  6. האם כדאי לקחת רכב במימון מלא? שאלה מאד אינדיווידואלית. במידה ואתם זקוקים לכסף נזיל, וההצעת המימון שקיבלתם לרכב כוללת 100% מימון וריבית הוגנת, יתכן שכדאי לכם לקחת את הכסף של הרכב הישן לשימוש אחר (למשל להחזיר הלוואה, במידה והריבית על ההלוואה גבוהה מהריבית המוצעת על הרכב במימון מלא). שוב, לא לשכוח – בידקו שאתם יכולים לעמוד בהחזר החודשי של 100% מימון, שכן הוא יהיה גבוה יותר כעת.

 

גלי ליסינג מציעה לכם מגוון מסלולי מימון, ועובדת עם גופי מימון שונים, בנקים וגופים חוץ בנקאיים.

 

המטרה שלנו, היא למצוא עבורכם את הפתרון המתאים והטוב ביותר עבורכם, כדי לסייע לכם לקנות רכב יד שניה שהכי נכון לכם מכל הבחינות.

סוכני המכירות של גלי ליסינג, ישמחו לייעץ לכם באופן אישי. לתיאום פגישה מלאו את הטופס ונשמח לעזור!

שינוי גודל פונט
שנה ניגודיות