לחיפוש מתקדם

המדריך לקניית רכב ראשון בתקציב נמוך

ההוצאה על רכישת רכב ראשון בתקציב נמוך היא עדיין הוצאה גדולה. כך תוציאו ממנה את המקסימום שניתן:

גם כאשר קונים רכב ראשון בתקציב נמוך מ- 35,000 ש"ח, סכום שבשוק הרכב נחשב סכום בסיסי, עדיין מדובר בהוצאה לא מבוטלת. ההוצאה הזו אפילו גדולה יחסית יותר, אם לוקחים בחשבון שבהרבה מקרים מדובר על צעירים או על משפחות צעירות, שזו להם המכונית הראשונה.

מן הסתם, במחירים של 20,000–35,000 ש"ח, לא יהיה מדובר במכונית חדשה אלא בכזו שיש לה כבר "היסטוריה" ועבר על הכביש, ואולי אפילו היסטוריה ארוכה. לכן, הדבר הראשון שעליכם לוודא, הוא שאתם רוכשים את הרכב במקום מסודר: כזה שמעניק לכם את מלוא המידע עליו ואפילו נותן לכם אחריות על מכלולים שונים, כגון מנוע וגיר.

קניית רכב מסוכנות רכב או חברת ליסינג, כמו גלי ליסינג, למשל, היא קניה טובה מאוד מבחינה זו: החברה מחויבת בגילוי נאות מבחינת מצב מכני והיסטורית טיפולים וכמובן שעליה לדווח לכם על כל תאונה שהייתה, במידה והייתה כזו.

קונים רכב ראשון בתקציב נמוך? ודאו שהוא מתאים לצרכים שלכם

אם מדובר במשפחה קטנה, עם ילד אחד ובלי תוכניות להתרחב בשנתיים או שלוש הקרובות, קנו אוטו מתאים; קטן, חסכוני ואמין. אוטו כזה ישרת בדיוק את הצרכים שלכם, וההוצאות על דלק יהיו נמוכות.

מצד שני, אתם יכולים לשקול גם רכישת מכונית מסחרית דו-שימושית משומשת, שתשמש אתכם בהעברת דירה ורהיטים קטנים ואפילו בטיולים בתוך הארץ.

 רכב זול ואמין בגלי ליסינג. דיל פנטסטי!
סיטרואן פיקסו C3: דו שימושית, שנת 2012 ב- 20,000 ש"ח. דיל פנטסטי!

מסחריות דו-שימושיות משומשות הן לעיתים קרובות בבחינת קנייה טובה לצעירים, גם אם הקילומטראז' שלהן יחסית גבוה: מדובר בכלים רחבים ומרווחים, אמינים, חזקים מבחינה מכאנית ובעלי מנועים אמינים. גם אם קורה ויש להשקיע בהם חלילה מנוע חדש בשלב כלשהו, עדיין, יחסית להשקעה הראשונית, ההוצאה הכוללת תהיה לא גבוהה.

חפשו דגם פופולרי ככל האפשר

דגם פופולרי אומר שיש הרבה חלקי חילוף בשוק – גם משומשים – ושהמחיר שלהם יכול להיות נמוך בצורה משמעותית מכאלה של דגם לא נפוץ. כמו כן, יש יותר מוסכים שיודעים לתחזק ולטפל במכונית פופולרית, דבר ששוב פועל לטובתכם, מגדיל היצע ומוריד מחירים.

העדיפו קילומטראז' נמוך על שנתון גבוה

רכב שנסע בממוצע 15,000 קילומטרים לשנה עדיף על כזה שנסע 20,000 בשנה, גם אם השנתון שלו נמוך בשנה או שנתיים.

אל תמתחו את התקציב שלכם

שמרו עליו. גם אחרי בדיקה במכון ועם גילוי נאות הוגן ומלא, עדיין, אוטו משומש אינו חדש. עלולות לצוץ בעיות שאיש לא צפה או דברים שיש לתקן בגלל בלאי טבעי. כאשר אתם מחשבים את התקציב שיש לכם, שמרו כסף ל"הפתעות".

מחפשים רכב אמין וטוב בתקציב נמוך?
בגלי ליסינג יש תמיד היצע של מכוניות מצוינות, שאושרו על ידינו. להצעה אטרקטיבית, התקשרו עכשיו!

חייגו אלינו 2664 * או השאירו פרטים ונציג גלי ליסינג יחזור אליכם בהקדם.

 

שינוי גודל פונט
שנה ניגודיות