לחיפוש מתקדם

רכב 0 ק"מ – גלי ליסינג

אם אתם מחפשים רכב חדש מהניילונים, עם אפס קילומטרים, ומתכוונים להחזיק אותו במשך כמה שנים, עסקת "רכב 0 קילומטרים" בגלי ליסינג היא עסקה מצוינת עבורכם.

בגלי ליסינג אתם יכולים לבחור ממגוון דגמי "0 קילומטרים", ברמות גימור שונות, כך שההתאמה האישית של הרכב החדש שלכם תהיה אופטימלית – הטובה ביותר האפשרית.

רכב 0 ק"מ בגלי ליסינג
מגוון דגמי 0 ק"מ עכשיו במלאי – התקשרו לפרטים *2664

בנוסף, אתם נהנים מכל היתרונות של גלי ליסינג: שרות אישי-משפחתי, זמינות גבוהה ומענה מקצועי לכל בעיה.

מהו "רכב 0 ק"מ"?

רכב אפס קילומטרים כשמו כן הוא: מדובר על מכונית שלא נסעה כלל, ולצורך כל עניין ודבר, היא מכונית חדשה. מכונית מסוג זה נמכרת לרוב על ידי חברות ליסינג ולא על ידי היבואנים, ובמחיר נמוך באופן משמעותי ממחיר המחירון של היבואן.

ההבדל בין רכב "0 ק"מ" לבין מכונית חדשה הוא בכך שיש כבר רישום קודם על הרכב: חברת הליסינג קונה את המכונית מהיבואן ונרשמת כבעלים הראשון שלה ואתם, מי שקונים את המכונית מחברת הליסינג, נרשמים כבעלים השני.

מתי ולמי כדאי לקנות רכב 0 ק"מ?

  • למי שרוצים לחסוך ועדיין לקבל רכב חדש

בקניית רכב חדש מדובר בהוצאה כספית לא קטנה. אם אפשר לצמצם אותה ב- 16 – 17%, למה לא לעשות זאת?

רכב "0 קילומטרים" נמכר במחיר שהוא נמוך משמעותית מזה של מכונית חדשה, והוא מפצה על ירידת הערך שכרוכה ברישום "יד" נוספת ברישיון.

אם אתם מתכוונים להחזיק את הרכב שלכם במשך מספר שנים, קניית "רכב 0 קילומטרים" היא עסקה מצוינת עבורכם: במכירת מכונית בת ארבע או חמש שנים יש פחות משמעות לאותה "יד" נוספת שנרשמת ברישיון הרכב.

בנוסף, הניסיון מלמד שרוב המכוניות מיד שנייה שיהיו בשוק כאשר תרצו למכור את המכונית שלכם, יהיו בעלות נסועה (קילומטראז') גדול יותר, במיוחד אלה שמגיעות מחברות ליסינג.

  • למי שרוצים לחסוך בהוצאות תחזוקה

רבים מעדיפים להוציא את הכסף לקניית רכב חדש לא רק כדי ליהנות מרכב חדש ו'ריח הניילונים', אלא כדי לצמצם ככל האפשר את הסיכון לתקלות: רכב חדש הוא רכב חדש, והסבירות שתתקלו בו בתקלות היא נמוכה הרבה יותר מזו של רכב שעשה 30 – 35 אלף קילומטרים; "קילומטראז'" שנתי די שגרתי בישראל.

קניית רכב 0 ק"מ מגלי ליסינג

גלי ליסינג מציעה מגוון מכוניות ללא קילומטראז' במחירים אטרקטיביים ביותר. הכוח שלנו מול יבואני הרכב והעובדה ש'גלי' היא לקוח משמעותי וחשוב אצל רבים מהם, מבטיחה שנקבל את הנחות משמעותיות, שאותן נוכל להעביר הלאה – ללקוחות שלנו.

בנוסף, גלי ליסינג לא מחויבת דווקא לדגם כזה או אחר, שאהובים במיוחד על ציי רכב גדולים: התקשרו ושאלו אותנו אילו דגמים אנחנו יכולים להציע לכם, כדי להפוך את עסקת ה- 0 ק"מ שלכם לאישית יותר ומתאימה לכם באמת.

 

בגלי ליסינג מחלקת מכירת רכב עם מגוון רחב וייחודי של רכבים בשלל קטגוריות.
חייגו אלינו 2664 * או השאירו פרטים ונציג גלי ליסינג יחזור אליכם בהקדם.

 

שינוי גודל פונט
שנה ניגודיות