לחיפוש מתקדם

חברת גלי ליסינג, פועלת מזה למעלה מ-30 שנה והנה אחת מחברות הוותיקות בשוק הרכב בישראל. החברה החלה כחברת השכרת רכב בשנת 1985, והרחיבה את פעילותה במהלך השנים לתחום הליסינג לעסקים – ליסינג תפעולי, ליסינג מימוני, כמו גם השכרת רכב לעסקים לתקופות ארוכות וקצרות. בנוסף, קיימת בגלי ליסינג מחלקת מכירת רכב עם מגוון רחב של רכבים למכירה, רכבים יד שניה ורכבים חדשים, בשיטת "שלם וסע", שיטת ליסינג פרטי ומגוון מסלולי מימון אטרקטיביים ללקוחות עסקיים ופרטיים כאחד.
כיום, מעניקה גלי ליסינג ללקוחותיה את מכלול הפתרונות בתחום הרכב, במקום אחד. כחלק מתפיסת שירות המציבה את הלקוח במרכז, ורצון לחבור לכל לקוח ולהעניק לו יחס אישי ומקצועי, בחרנו להישאר חברה קטנה, יעילה ומקצועית. כך, אנו מכירים כל לקוח באופן אישי, ויודעים להעניק לכל אחד ואחד פתרונות מדויקים עפ"י הצרכים שלו. ההיכרות האישית עם הלקוחות, מאפשרת לנו להעניק לכל לקוח, שירות איכותי ומקצועי ברמה אחרת.
בתחום מכירת הרכב, מציעה גלי ליסינג מלאי של רכבים משומשים ורכבים חדשים, שלא מוצאים בחברות ליסינג אחרות. בגלי ליסינג תמצא רכבים במגוון קטגוריות: רכבים בתקציב נמוך עד 35000₪, מסחריות ומשאיות לעסקים, מכוניות יוקרה, ג'יפים ומותגים מיוחדים, וכמובן גם מכירת מכוניות משפחתיות ומכוניות פרטיות.
בנוסף, בגלי ליסינג נהנים מקנייה בטוחה, בראש שקט ובתנאים מיוחדים:
עד 100% מימון לקניית רכב מגוון של מסלולי מימון, טרייד אין לכל סוגי הרכבים אחריות מורחבת וטופס גילוי נאות.
אנחנו יודעים, שקניית רכב הנה ההוצאה השנייה בגודלה במשפחה וגם בעסק, ולכן אנו מבטיחים למצוא את הרכב הטוב והנכון ביותר עבורך, כשהבטיחות שלך חשובה לנו יותר מהכל.

ליסינג לעסקים – רק עם גלי ליסינג

גלי ליסינג מתמחה במתן פתרונות יצירתיים וגמישים לחברות בינוניות וקטנות. ליסינג תפעולי או ליסינג מימוני, פתרונות משולבים, הכוללים השכרת רכב לעסקים לתקופות קצרות וארוכות ועוד.
כל לקוח עסקי הוא עולם ומלואו. ישנם צרכים מיוחדים לחברה, צרכים זמניים ופתרונות מידיים, מדיניות השירות הייחודית של גלי ליסינג, מאפשרת גמישות ובניית פתרונות יצירתיים בכל מצב.

שינוי גודל פונט
שנה ניגודיות