לחיפוש מתקדם

צריכים השכרת רכב או ליסינג תפעולי לעסק שלכם? קבלו טיפים חשובים:

  1. בידקו מהם הצרכים שלכם? האם זה רכב עבודה, או רכב תנאי שירות לעובד? כמה אנשים יסעו כל יום ברכב? האם נדרש תא מטען גדול לציוד? מסחרית קטנה או משפחתית
  2. תכננו את מסלול הנסיעה של העובדים כשמדובר בקווי חלוקה / אזורי חלוקה או אם יש עובדים שמתגוררים רחוק ונוסעים הרבה קילומטרים – תכנון נכון של מסלולי הנסיעה של העובדים, בחירה נבונה של רכב לעובד, יכולה לחסוך לעסק שלכם הרבה מאד כסף.
  3. בנו תמהיל נכון של צי הרכב – הגדירו את הצרכים של העסק, בחנו מי העובדים שינהגו ברכבים ואיך הרכב ישמש אותם. הגדירו תקציב ואז בידקו מחירי השכרת רכב, ליסינג תפעולי וגם בדיקה של קניית רכב. ישנם עסקים שלעיתים לא זקוקים לשירותים שאתם מקבלים בהשכרת רכב או בליסינג תפעולי – האם אתם באמת חייבים שירותי שינוע, טיפולים ותיקונים? במידה והצי קטן, ואין צורך בקצין רכב, בהחלט אפשר לשקול קניית רכב. הליסינג התפעולי והשכרת הרכב, מאפשרים לכם חופש תזרימי, כי רכישת רכב מייצרת "עומס" על מסגרת האשראי, אבל היום, מבצעי מימון ושיטות כמו שיטת הליסינג הפרטי, מעניקים לכם את האפשרות לשקול אפשרות של קניית רכב לעסק שלכם.
    ההמלצה שלנו, תמיד כדאי לייצר שילוב בין השכרה, ליסינג וקניית רכב לעסק, בהתאם לצרכים של העסק וכך להתנהל בצורה חסכונית ונבונה יותר.
  4. חשוב לעשות סקר שוק – מעבר לבדיקת התמחור בחברות השכרה וליסינג, מומלץ לבחון את רמת השירות שתקבלו, לקבל המלצות מלקוחות החברה ורק אז לקבל החלטה. מחיר חשוב, אבל שירות בתחום הליסינג וההשכרה, יכול לחסוך לעסק שלך כסף.

רוצים להתייעץ? אתם מוזמנים להתייעץ עם המומחים של גלי ליסינג, שיסייעו לכם לבנות את התמהיל הנכון ביותר לעסק שלכם – קניית רכב, השכרת רכב או ליסינג תפעולי ומימוני.

שינוי גודל פונט
שנה ניגודיות