לחיפוש מתקדם

קניית רכב, ההוצאה השנייה בגודלה במשפחה. זו הסיבה העיקרית שתהליך הרכישה לוקח לנו זמן. בין אם מדובר בקניית רכב יד שניה או רכב חדש, חשוב לנו להתייעץ. מהיכן נשיג מימון לרכב, האם לקחת הלוואה או לנסות להתמודד עם התקציב הקיים? האם לעשות טרייד אין על הרכב? איזה רכב לבחור? איך למכור את הרכב הישן?
הרבה שאלות, שחלקנו מתקשה לעיתים למצוא להן תשובות מקצועיות.
סוכני מכירת הרכב בגלי ליסינג הם אנשי מקצוע מומחים, בעלי ותק של שנים, שיודעים כיצד להתאים את הרכב הנכון ביותר עבורכם בתקציב שמתאים לכם.
בגלי ליסינג פיתחנו עבורכם את שיטת 5 השלבים לקניית רכב בקלות, שמעניקה לכם שקט נפשי, חוסכת לכם זמן יקר והתרוצצויות מיותרות ומאפשרת לכם לצאת עם רכב יד שניה, חדש יותר בקלות ובמהירות!

שיטת 5 השלבים לקניית רכב בקלות – בלי לקום מהכיסא:

שלב 1: פגישת ייעוץ

המומחים למכירת רכב של גלי ליסינג יבחנו איתכם מה הצרכים שלכם ויתאימו לכם את הרכב הנכון ביותר בהתאם לתקציב וליכולת ההחזר החודשי שלכם.

שלב 2: בחירת רכב מבוקש

לאחר שהגדרנו צרכים, נבחר את הרכב המתאים ביותר מבין מאות הרכבים למכירה בסניפי גלי ליסינג – רכבים יד שניה או רכב חדש, מה שהכי נכון לכם!

שלב 3: טרייד אין לרכב הישן

בגלי ליסינג חוסכים לכם זמן יקר וכאב ראש. קבלו הצעה משתלמת לטרייד אין על הרכב הישן בלי להתאמץ ולא תשארו ללא רכב, אפילו יום אחד.

שלב 4: מימון לרכב – עד 100% מימון!

לא צריך להתאמץ ולחפש את גוף המימון שיתן לכם הלוואה לרכב. בגלי ליסינג עובדים עם מספר גופי מימון, בריביות אטרקטיביות, כולל שיטת ליסינג פרטי, וניתן להסדיר את כל תהליך ההלוואה, מאישור הלוואה ועד חתימה על טפסים, בקלות ובמהירות, בלי לקום מהכסא.

שלב 5: סעו לשלום…המפתחות בפנים!

לא תאמינו באיזו מהירות תוכלו להיות בבית עם הרכב החדש שקניתם בגלי ליסינג.

עד 100% מימון

קנה רכב ושלם כל חודש בהתאם ליכולתך במגוון מסלולי מימון.

מעוניין בפרטים? מלא את הטופס המצורף »

טרייד אין

בוא עם הרכב הישן וצא עם חדש יותר בקלות. טרייד אין לכל סוגי הרכבים!

מעוניין בטרייד אין? הקלק כאן»

אחריות מורחבת

לקוחות גלי ליסינג נהנים מאחריות מורחבת בתנאים מיוחדים. אנחנו מכירים את הרכבים שלנו ומעניקים לך ביטחון מלא. בגלי ליסינג יש לך לאן לחזור.

שינוי גודל פונט
שנה ניגודיות