לחיפוש מתקדם

ההוצאה השנייה בגודלה בבית עסק, חברה או ארגון, היא רכב.

רכב דורש טיפול ותחזוקה והתעסקות לא מעטה, וכך במקום לנהל ולקדם את העסק שלך, תמצא עצמך מבזבז זמן יקר על ביקור במוסכים, טיפולים, הצעות מחיר לביטוחים, ועוד כהנה וכהנה נושאים.

ליסינג תפעולי לעסקים, מסייע לך לנהל את העסק בצורה יעילה וטובה, לחסוך זמן עבודה יקר, שלך ושל עובדיך ולטפל בדברים החשובים באמת – העסק שלך!

תקופת ההחכרה בליסינג תפעולי נעה בין 3-4 שנים. הרכב נשאר בבעלות חברת הליסינג ואילו הלקוח משלם עבור השימוש ברכב.

במסלול הליסינג התפעולי, נהנה בעל העסק משירות מקיף ומלא עבור הרכב שחכר – טיפולים, תחזוקה שוטפת, שירות מלא במקרה תקלות או בעיות, כיסוי ביטוחי ותשלום של אגרת הרישוי. במידה וישנה בעיה עם הרכב, יש לך אפשרות לקבל רכב חלופי, עד שהרכב יתוקן ויוחזר אליך תקין.

ליסינג תפעולי זהו הפתרון האידיאלי לעסקים קטנים, בינוניים וגדולים כאחד. גם עסק קטן, של אדם אחד, שתלוי ברכב שלו כדי להגיע ללקוחותיו, זקוק לשירות הליסינג התפעולי וכך חוסך לעצמו זמן יקר הנדרש לטיפול ברכב.

אצלנו בגלי ליסינג, נהנים בעלי עסקים מייעוץ מקצועי של מומחים בתחום, שיודעים להתאים עבורך את המסלול הנכון ביותר עבורך – ליסינג תפעולי, ליסינג מימוני, השכרת רכב לעסקים, ליסינג לפרטיים, מכירת רכב ועוד.
יותר מכך, בגלי ליסינג ניתן לייצר תמהיל המורכב מפתרונות משולבים, כולל מכירת רכבים יד שניה ורכבים חדשים וטרייד אין לרכבי החברה, שהופכים את החיבור אלינו לפשוט, יעיל וחסכוני עבורך.

רוצה לשמוע יותר? אנחנו נשמח לעזור. יש למלא את הפרטים בטופס, והמומחים של גלי ליסינג יחזרו אליך בהקדם.

נשמח לראותך בין לקוחותינו!

שינוי גודל פונט
שנה ניגודיות