לחיפוש מתקדם

במחלקת השכרת רכב של גלי ליסינג מתאימים עבורך את הרכב הנכון.

ההתמחות שלנו בבניית תמהיל חכם, בין אם מדובר בציי רכב לעסקים קטנים או בינוניים, או ברכב אחד לעסק שלך. אנו מתאימים עבורך את הרכב הנכון, והשירות לו אתה זקוק ועושים את מירב המאמצים כדי לבנות לך את מסלול השכרת הרכב שהכי מתאים לצרכיך.

גלי ליסינג מעמידה לשירותך רכבים מכל הסוגים: רכבים פרטיים קטנים להשכרה, רכבים משפחתיים להשכרה, רכבים לעובדים הזכאים לרכב תנאי שירות, רכבי מנהלים, מסחריות קטנות להשכרה וגם מסחריות גדולות, רכבים להשכרה עם 7 מקומות ועוד.

במחלקת השכרת הרכב לעסקים בגלי ליסינג ישנה אפשרות לבחור במגוון מסלולי השכרה:

  • מסלול השכרת רכב לטווח קצר – לאורח שהגיע מחו"ל, לעובד זמני, לעובד חדש או לצורך פרויקט שנדרש לו רכב שכור. תקופת ההשכרה יכולה לנוע מיום אחד ועד חודשים ספורים. הבחירה בידיים שלך ובהתאם לצרכי העסק שלך.
  • השכרת רכב לטווח ארוך – מסלול השכרת רכב זה מתאים בעיקר לעסקים, שאינם מעוניינים להתחייב לתקופה ארוכה, הנדרשת בליסינג תפעולי, ומבקשים לשכור רכבים לצרכי העסק, בידיעה שבאפשרותם להחזיר את הרכב ולהחליפו בכל עת. תקופת ההשכרה לטווח ארוך, נעה בין מספר חודשים ויש לנו לקוחות עסקיים, המלווים אותנו שנים גם בתחום השכרת הרכב.
  • השכרת רכב מסחרי – אנו מתמחים בהשכרת רכב מסחרי – בין אם מסחריות קטנות ובין אם השכרת מסחריות גדולות, בהתאם לצרכים של העסק שלך ולתקופות זמן שמתאימות לך. ניתן להתאים את הרכבים לצרכים שלך בהתאם לסוג העסקה שתבחר.

חשוב מאד להתייעץ עם מומחי גלי ליסינג, לבנות תמהיל נכון לצי הרכב השלך , כדי שתחסוך כסף ותייעל את מבנה הצי – הן מבחינת סוגי רכבים שתשכור, הן מבחינת תמהיל הק"מ ואופי העבודה עם הרכבים.

במחלקת השכרת רכב מציעים לך מגוון רחב של שירותים נוספים:

השכרת כסא תינוק, ביטול השתתפות עצמית, נהג נוסף, שינוע, שדרוג לקבוצת רכב גדולה יותר ועוד.

והכי חשוב – השירות.

כשאתה מצטרף כלקוח לגלי ליסינג, יש לך הזדמנות ליהנות משירות ברמה אחרת.

אנו בוחרים להמשיך ולהיות חברה קטנה, כדי להכיר כל לקוח, להעניק לו יחס אישי ולהשאר יעילים ומקצועיים, כפי שנהגנו מזה למעלה מ-30 שנה. אנו מאמינים שרק בצורה זו, יש לנו אפשרות לשמור ולדאוג שכל לקוח שלנו, יזכה לשירות המקצועי והטוב ביותר. במחלקת השכרת רכב, נהנים לקוחות גלי ליסינג משירות ומענה 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע.

נשמח לספר לך על מגוון השירותים וההטבות שיש לנו להציע לך בתחום השכרת הרכב והליסינג לעסקים, למצוא עבורך את הפתרונות המתאימים והחסכוניים ביותר לעסק שלך ולראותך בין לקוחותינו.
להשארת פרטים יש למלא את הטופס ונציגינו יחזרו אליך בהקדם.

שינוי גודל פונט
שנה ניגודיות